Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020

Monitorowanie osiągnięć – Język polski – rok szkolny 2016/2017

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: piątek, 23 czerwiec 2017 16:43

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Etap szkolny: Olga Jermakowicz klasa Ve, Julia Tucznio klasa VId, Joanna Jarząb klasa VIa

Międzyszkolny konkurs recytatorski utworów Jana Brzechwy „Książka - najlepszy przyjaciel”
Etap szkolny: Angelika Gucwa IVc, Natalia Lepak IVb
Etap międzyszkolny: wyróżnienie dla Angeliki Gucwy

XIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej
Etap szkolny: Julia Roszkowicz Va, Zuzanna Szpakowska VIb

Międzyszkolny Konkurs Sienkiewiczowski
I miejsce
w kategorii prezentacja „Sienkiewicz - podróżnik jakiego nie znacie” Aleksandra Kuzak Ve
III miejsce w kategorii projekt okładki powieści „W pustyni i w puszczy” Martyna Szymin VIe
wyróżnienie - Weronika Marszałek IVd

XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski utworów Adama Mickiewicza
Etap szkolny w poszczególnych grupach wiekowych:

Klasy czwarte:
I miejsce - Angelika Gucwa kl. IVc
II miejsce - Oliwia Cempa kl. IVb
III miejsce - Szymon Dacków - kl. IVc

Klasy piąte:
I miejsce - Bartosz Turczyński kl. Va
II miejsce - Julia Batiuszczak kl. Va

Klasy szóste:
I miejsce - Zuzanna Szpakowska kl. VIb
II miejsce - Wiktoria Ptak kl. VIe

W eliminacjach międzyszkolnych „siódemkę” reprezentowali: Angelika Gucwa, Zuzanna Szpakowska i Bartosz Turczyński

XX Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Życiu i twórczości Adama Mickiewicza
III miejsce
zdobyły uczennice klasy VIe: Katarzyna Tochowicz, Julia Tokarz

Szkolny Konkurs Językowo-Ortograficzny
I etap w poszczególnych grupach wiekowych

Klasy czwarte:
I miejsce - Szymon Sobczyk IVe
II miejsce - Julia Szczygieł IVe
III miejsce - Nikola Gągola IVe
Wyróżnienia: Olaf Jarosz IVd, Anna Kalina IVe, 

Klasy piąte:
I miejsce - Kamila Juda Ve
II miejsce - Hanna Jermakowicz Ve
III miejsce - Antoni Chwastek Va
Wyróżnienia: Łucja Drąg Vc, Olga Jermakowicz Ve

Klasy szóste:
I miejsce - Adrian Kiełbasa VId
II miejsce - Julia Tucznio VId
III miejsce - Mateusz Stanek VId
Wyróżnienia: Aleksandra Leśniak VIb, Aleksandra Gruszczyńska VIc

Wyniki II Etapu Szkolnego  Konkursu  Językowo-Ortograficznego
Szkolnym Mistrzem Języka i ortografii została Julia Tucznio z klasy VId, II miejsce zdobyła Olga Jermakowicz z klasy Ve, a III miejsce zdobył Olaf Jarosz z klasy IVd

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń”
Adam Kałużny z klasy VIe zajął II miejsce w kategorii J.Flanagana, a Aleksandra Dziubanowska z klasy Va wywalczyła V miejsce w kategorii J.K.Rowling.

Międzyszkolny Konkurs „Literacka Hulajnoga”
I miejsce: Adriana Głąb IVc
III miejsce: Julia Batiuszczak Va
Wyróżnienia: Julia Tokarz i Katarzyna Kaszyk VIe, Jakub Herduś IVc

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Utworów Juliana Tuwima
Etap szkolny: Karolina Kowal, Pola Rajca, Emilia Jastrzębska
Wyróżnienie w etapie międzyszkolnym: Pola Rajca

XVI Edycja Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu”
Wyróżnienie: Emilia Jastrzębska VIc

Międzyszkolny konkurs „Moje Rymowanki”
Wyróżnienia: Anna Kalina IVe, Szymon Sobczyk IVe, Oliwia Cempa IVb, Magdalena Szczerba IVb, Zuzanna Liber IVb, Dominika Mółka IVb

Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacko-fotograficzny „Nowy Sącz - Moje Miasto, Moja Miłość”
Wyróżnienie: Olga Jermakowicz Ve

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Nie jestem sam, książkę mam”
I miejsce: Olga Jermakowicz Vc

I Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
I miejsce: Hanna Jermakowicz i Kamila Juda

XVII edycja konkursu historycznego pt. „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”
W kategorii szkół podstawowych pierwsze i drugie miejsce zdobyli reprezentanci naszej szkoły Aleksandra Małota z klasy VIa i Bartosz Mółka z klasy Va. Oboje zajęli się opisaniem szlaków komunikacyjnych oraz kolei na Sądecczyźnie. Laureatem konkursu został również Antoni Chwastek z klasy Va

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Kalendarz

czwartek, 21.03.2019 r.
| Dzień otwarty
czwartek, 21.03.2019 r.
| Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
poniedziałek, 25.03.2019 r.
13:30 | Międzynarodowy konkurs programowania w języku Baltie 3 „Baltie 2019” - etap szkolny
środa, 10.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - część humanistyczna
czwartek, 11.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - część matematyczno-przyrodnicza
piątek, 12.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - język angielski
poniedziałek, 15.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język polski
wtorek, 16.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - matematyka
środa, 17.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język angielski
czwartek, 18.04.2019 r.
| Wielki Czwartek
piątek, 19.04.2019 r.
| Wielki Piątek
sobota, 20.04.2019 r.
| Wielka Sobota

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.