Konkursu ortograficznego dla uczniów klas III

• Opublikowano: wtorek, 02 maj 2017 07:44

W miesiącu marcu odbyły się w nasze szkole eliminacje do konkursu ortograficznego dla klas III. Najlepsi uczniowie przechodzili do następnego etapu szkolnego. Z każdej klasy po dwóch reprezentantów przystąpiło do konkursu ortograficzno-gramatycznego. Poziom był bardzo wyrównany.

Po wnikliwym sprawdzeniu wyłonione zostały dwie osoby, które reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III w Szkole Podstawowe nr 2 w Nowym Sączu.

Mistrzami ortograficznymi okazali się: Karol Antkiewicz z klasy IIIe oraz Emilia Augustyn z klasy IIIa.

Na etapie szkolnym walczyli:
Klasa IIIa: Emilia Augustyn i Katarzyna Susuł
Klasa IIIb: Mateusz Mółka i Mikołaj Koprowski
Klasa IIIc: Alicja Haczek i Nadia Szczygieł
Klasa IIId: Szymon Szymczyk i Kinga Lewińska
Klasa IIIe: Karol Antkiewicz i Dominik Kubiela
Klasa IIIf: Nicola Ciuła i Dawid Świerczek

W dniu 5 kwietnia 2017 r. w Międzyszkolnym  Konkursie Ortograficznym  w Szkole Podstawowej nr 2 nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca. Karol Antkiewicz zajął I miejsce, a Emilka Augustyn uzyskała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.