Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020
Oddział dwujęzyczny
Szkoła ponadpodstawowa

Konkursy humanistyczne w roku szkolnym 2016/2017 - I semestr

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: środa, 15 luty 2017 20:05

Małopolski Konkurs Humanistyczny 
Etap szkolny:

Olga Jermakowicz Ve
Julia Tucznio VId
Joanna Jarząb VIa

Międzyszkolny konkurs recytatorski utworów Jana Brzechwy „Książka - najlepszy przyjaciel”
Etap szkolny:

Angelika Gucwa IVd
Natalia Lepak IVb

Etap międzyszkolny:
wyróżnienie dla Angeliki Gucwy

XIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej
Etap szkolny:

Julia Roszkowicz Va
Zuzanna Szpakowska VIb

Międzyszkolny Konkurs Sienkiewiczowski

I miejsce w kategorii prezentacja „Sienkiewicz - podróżnik jakiego nie znacie” Aleksandra Kuzak Ve
III miejsce w kategorii projekt okładki powieści „W pustyni i w puszczy” Martyna Szymin VIe, Weronika Marszałek IVd - wyróżnienie

XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  Utworów Adama Mickiewicza
Etap szkolny w poszczególnych grupach wiekowych

Klasy czwarte:
I miejsce - Angelika Gucwa kl.IVc
II miejsce - Oliwia Cempa kl.IVb
III miejsce - Szymon Dacków - kl.IVc

Klasy piąte:
I miejsce - Bartosz Turczyński kl.Va
II miejsce - Julia Batiuszczak kl.Va

Klasy szóste:
I miejsce - Zuzanna Szpakowska VIb
II miejsce - Wiktoria Ptak kl.VIe

W eliminacjach międzyszkolnych „siódemkę” reprezentowali: Agelika Gucwa, Zuzanna Szpakowska i Bartosz Turczyński.

XX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „O źyciu i twórczości Adama Mickiewicza”

III miejsce zdobyły uczennice klasy VIe: Katarzyna Tochowicz, Julia Tokarz

Szkolny Konkurs Językowo-Ortograficzny
I etap w poszczególnych grupach wiekowych

Klasy czwarte:
I miejsce - Szymon Sobczyk IVe
II miejsce - Julia Szczygieł IVe
III miejsce - Nikola Gągola IVe

Wyróżnienia:
Olaf Jarosz IVd
Anna Kalina IVe

Klasy piąte:
I miejsce - Kamila Juda Ve
II miejsce - Hanna Jermakowicz Ve
III miejsce - Antoni Chwastek Va

Wyróżnienia:
Łucja Drąg Vc
Olga Jermakowicz Ve

Klasy szóste:
I miejsce - Adrian Kiełbasa VId
II miejsce - Julia Tucznio VId
III miejsce - Mateusz Stanek VId

Wyróżnienia:
Aleksandra Leśniak VIb
Aleksandra Gruszczyńska VIc

Kalendarz

wtorek, 18.06.2019 r.
10:00 | Msza Św. na zakończenie roku szkolnego
wtorek, 18.06.2019 r.
11:15 | Zakończenie roku szkolnego - klasy 8
wtorek, 18.06.2019 r.
13:30 | Konferencja plenarna
środa, 19.06.2019 r.
| Zakończenie roku szkolnego
czwartek, 20.06.2019 r.
| Boże Ciało
piątek, 21.06.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 22.06.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 23.06.2019 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 24.06.2019 r.
| Wakacje :)
wtorek, 25.06.2019 r.
| Wakacje :)
środa, 26.06.2019 r.
| Wakacje :)
czwartek, 27.06.2019 r.
| Wakacje :)
piątek, 28.06.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 29.06.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 30.06.2019 r.
| Wakacje :)

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.