Sukcesy Zuzanny Musiał w konkursach tańca towarzyskiego

• Opublikowano: piątek, 12 maj 2023 07:40

Nasza uczennica Zuzanna Musiał z klasy 7c, po raz kolejny wywalczyła miejsce na podium. Tym razem II miejsce na 30. Ogólnopolskim Jubileuszowym Turnieju Tańca Towarzyskiego Samba - Tarnobrzeg 2023.

Wcześniej, bo dnia 30 kwietnia br. Zuzanna zdobyła kolejny medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego - VIII Latino Cup Festiwal Tańca, Żabno 2023 r. Zuzanna wytańczyła II miejsce pokonując tancerzy z całej Polski. Taniec jest jej pasją od 6 lat.

Dnia 2 kwietnia podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Bojszowy nasza uczennica zajęła I miejsce awansując tym samym do klasy tanecznej F. Sukcesy i dokonania Zuzy można śledzić na stronie klubu tanecznego AXIS.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.