Konkurs dotyczący tematyki zdrowego odżywiania

• Opublikowano: niedziela, 23 maj 2021 12:00

Realizując zadania związane z „Program dla szkół”. W kwietniu odbył się w naszej szkole konkurs dla klas IV-V dotyczący tematyki zdrowego odżywiania. Uczniowie klas IV i V, przygotowali filmy reklamujące zdrowy styl życia.

Jury pod kierunkiem pani dyrektor Renaty Komurkiewicz wyłoniło filmy - reklamy, które zostały nagrodzone.

Nagrody:

• I miejsce zdobył Jakub Kwiatkowski z klasy 4d,
  • II miejsce zdobyła Oliwia Wilk z klasy 4b,
  • III miejsce zdobyła Joanna Kęska z klasy 4a.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Za wszystkie filmy serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy! Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Organizotor konkursu dziękuje pani dyrektor Renacie Komurkiewicz, panu Antoniemu Koseckiemu oraz Radzie Rodziców za umożliwiebnie przygotowania nagród dla uczniów kl. I-V.

Filmy reklamowe

I miejsce - Jakub Kwiatkowski kl. 4d