obowiązuje od 17.02.2020
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Uczniowie naszej szkoły laureatami XIX edycji konkursu historycznego „Ziemia Sądecka – od przeszłości do współczesności”

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: sobota, 22 czerwiec 2019 10:44

Za nami kolejny finał konkursu dotyczącego znajomości historii naszego regionu. 3 czerwca 2019 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Domu Gotyckim Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu zaprezentowali przed komisją konkursową swoje prace konkursowe w formie prezentacji multimedialnych „Nowy Sącz - wczoraj i dziś”. 10 czerwca 2019 r. w siedzibie głównej Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień, nagród i dyplomów.

Nagrody i wyróżnienia najlepszym uczestnikom konkursu przyznała komisja konkursowa w składzie: Maria Kruczek, Polskie Towarzystwo Historyczne oddział w Nowym Sączu, Anna Totoń, Stowarzyszanie Związek Sądeczan, Leszek Migrała, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Nowym Sączu/Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Anna Wideł, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Bartłomiej Urbański, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Danuta Plata, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Małgorzata Uroda, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Daniel Lachor, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu.

Miło nam ogłosić, że pierwsze miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły!!!

I nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla
Karol Antkiewicz z kl. Ve Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu, opiekun merytoryczny Katarzyna Popiela
„Wpływ powstania kolei i warsztatów kolejowych w Nowym Sączu na rozwój miasta w perspektywie ostatniego stulecia”

II nagroda ufundowana przez dyrektora Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Roberta Ślusarka
Mateusz Mółka z kl. Vd Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu, opiekun merytoryczny Elżbieta Wańczyk
„Eksperyment Sądecki - program rozwoju ziemi sądeckiej”

III nagroda ufundowana przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Nowym Sączu
Antoni Chwastek z kl. VIIa Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym, opiekun merytoryczny Dorota Kulig
„Nowy Sącz wczoraj i dziś - Zamek Sądecki świadek historii i centrum kultury w 20-leciu międzywojennym”

Wyróżnienie i także tytuł laureata otrzymał Wiktor Mamczyk z klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, opiekun merytoryczny Dorota Damian

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

sobota, 08.08.2020 r.
niedziela, 09.08.2020 r.