Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020
Oddział dwujęzyczny
Szkoła ponadpodstawowa

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: środa, 19 czerwiec 2019 01:37
Język polski
  1. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej
    II miejsce Michał Turczyński kl. 5e
  1. Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.IV-VI
    I miejsce Olaf Jarosz kl. VI d
    II miejsce Vanessa Wolańska kl. IVe
    III miejsce Jowita Szczepanik kl. VI b
  1. Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. VII-VIII
    I miejsce Magdalena Sędzimir kl. VIIIa
    II miejsce Natalia Lorek kl. VIIIb, Adam Kałużny kl. VIIIe
    III miejsce Emilia Dąbrowska kl. VIIc
  1. Konkurs Międzynarodowy „Literacka Hulajnoga”
    Grand Prix Krzysztof Wrzeciono kl. IVe
    Laureatka Zuzanna Musiał kl. IIIc
    Wyróżnienia: Oliwia Olesiak kl. Va, Karol Oracz kl. IVd, Bartłomiej Wysowski kl. Ve, Wiktor Gucwa kl. VIIa,
  1. Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
    I miejsce Bartosz Basiaga kl. Ve i Dominik Kubiela kl. Ve
  1. Międzyszkolny Konkurs poezji Jana Twardowskiego
    Wyróżnienie Martyna Skibiak kl. VIe
  1. Konkurs Poetycki pt. „Miłość niejedno ma imię”
    Klasy V-VI: II miejsce Igor Piekarz kl. Vb, III miejsce Mikołaj Piotrowski kl. IVa, III miejsce Maja Koszkul kl. Ve
Język angielski 
  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”
    Dominik Ligęza kl. IVb - wynik bardzo dobry
    Kuba Bochenek kl. IVb i Roksana Czop kl. IVb - wynik bardzo dobry
    Karol Antkiewicz kl.Ve - wynik dobry
    Nikodem Pióro kl. Vf - wynik dobry
    Paulina Majowska kl. VIa - wynik dobry
    Wiktor Mamczyk kl. VIa - wynik dobry
    Zuzanna Leszczyńska kl. VIIIa - wynik dobry
Matematyka
  1. Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny”
    “Żaczek”
    Wyróżnienia: Jan Nowak, Jakub Bączek kl. IIc, Bartosz Małota kl. IIc, Paulina Dominik kl. IIa
    “Maluch”
    Wyróżnienia: Magdalena Gargula kl. IIIa, Zuzanna Musiał kl. IIIc, Kordian Górka kl. IIIb, Olaf Nowak kl. IVe, Milan Biernacki kl. IVa, 
    „Beniamin”
    Wyróżnienia: Mikołaj Koprowski kl. Vb, Michał Turczyński kl. Ve, Karol Antkiewicz kl. Ve, Emilia Augustyn kl. Va, Michał Kulesza kl. Vb, Paweł Jabłoński kl. Vf, Adrian Zabrzeński kl. Va, Piotr Słaby kl. Vb
    „Kadet”
    Wynik bardzo dobry: Mateusz Baziak kl. VIIIb, Wyróżnienia: Hanna Jermakowicz kl. VIIe, Antoni Chwastek kl. VIIa, Łucja Drąg kl. VIIa, Emilia Dąbrowska kl. VIIc, Kamila Juda kl. VIIe, Artur Mikulski kl. VIIIa, Franciszek Jawor kl. VIIIe, Zuzanna Rosmanith kl. VIIIb
  1. Międzyszkolny Konkurs „Z Królową Nauk Za Pan Brat”
    III miejsce Oliwia Cempa kl. VIb i Bartłomiej Roman kl. Via
  1. Matematyczny Turniej kl. V i IV „Archimedes”
    I miejsce V i IV e
  1. Sądecki Matematyk
    Wyróżnienie: Szymon Sobczyk kl. VIe, Bartosz Turczyński kl. VIIe
Plastyka
  1. „Woda - zdrowie i radość”
    I miejsce - Mateusz Mółka kl. VIIa
    Wyróżnienie - Witold Olszański kl. VII d
  1. Międzynarodowy Konkurs „Ogród piękna, dobra i radości”
    Wyróżnienie - Anna Olszańska kl. Vb
  1. Międzynarodowy Konkurs „Moja przygoda w muzeum”
    Wyróżnienie - Emma Malik kl. Va, Katarzyna Kalina kl. IVd
  1. „Nowy Sącz- moje miasto, moja miłość”
    Grand Prix - Wiktor Comber kl. Vie
    Wyróżnienie - Hanna Zięba kl. Vc
  1. „Mały Etnodizajn”
    Główna nagroda - Paulina Majowska kl. VIIa 
Historia
  1. Wojewódzki konkurs historyczny „Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto, Moja duma”
    Laureat - Wiktoria Comber kl. VIe
    Laureat - Wiktor Mamczyk kl. Via
  1. XIX edycja konkursu historycznego „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”
    Laureat - I miejsce Karol Antkiewicz kl. Ve
    Laureat - II miejsce Mateusz Mółka kl. Vb
    Wyróżnienie: Wiktor Mamczyk kl. VIa, Antoni Chwastek kl. VIIa
Informatyka
  1. Międzynarodowy Konkurs Programistyczny „Baltie 2019”
    Finaliści: Fiut Tomasz kl. VIc, Antoni Chwastek kl. VIIa, Bartosz Mółka kl. VIIa, Bartosz Turczyński kl. VIIa, Cezary Rosiński kl. VIIIb
    Finaliści etapu wojewódzkiego: Michał Kulesza kl. Vb, Adrian Zabrzeński kl. Va, Wiktor Gucwa kl. VIIa, Kamil Bajdel kl. VIIa, Albert Nowak kl. VIIIb
Fizyka
  1. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki
    Mikulski Artur kl. VIIIa - najwyższa lokata w szkole
    Bartosz Mółka kl. VIIa - X miejsce w rankingu ogólnopolskim

Kalendarz

wtorek, 23.07.2019 r.
| Wakacje :)
środa, 24.07.2019 r.
| Wakacje :)
czwartek, 25.07.2019 r.
| Wakacje :)
piątek, 26.07.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 27.07.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 28.07.2019 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 29.07.2019 r.
| Wakacje :)
wtorek, 30.07.2019 r.
| Wakacje :)
środa, 31.07.2019 r.
| Wakacje :)
czwartek, 01.08.2019 r.
| Wakacje :)
piątek, 02.08.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 03.08.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 04.08.2019 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 05.08.2019 r.
| Wakacje :)
wtorek, 06.08.2019 r.
| Wakacje :)

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.