obowiązuje od 17.02.2020

Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: wtorek, 26 marzec 2019 09:11

18 marca 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich, w którym wzięli udział reprezentanci poszczególnych klas. Uczniowie rozwiązywali test ortograficzny o wysokim poziomie trudności, ale mimo to wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami.

Najlepsze wyniki uzyskali i zdobyli następujące lokaty:

I miejsce – Magda Gargula, kl. 3a
II miejsce – Amelia Trojan, kl. 3c
III miejsce – Oliwier Grindel-Karabin, kl. 3a

Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Sromek z kl. 3b, Lilla Komurkiewicz z kl. 3b, Justyna Puchała z kl. 3c oraz Zuzanna Musiał z kl. 3c

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów .

Zdobywcy pierwszych dwóch miejsc będą się zmagać w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Sączu, w dniu 28 marca 2019 r. Trzymany kciuki!!!

środa, 14.10.2020 r.
| Dzień Edukacji Narodowej