Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Profilaktyka jodowa - informacje dla rodziców/prawnych opiekunów

  • Kategoria: Rodzice
  • Opublikowano: środa, 14 grudzień 2022 17:31

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Nowym Sączu informuje, że w razie wystąpienia zdarzenia radiacyjnego skutkującego uwolnieniem do otoczenia jodu radioaktywnego – będzie możliwość profilaktycznego podania uczniom jodku potasu. W związku z powyższym na stronie internetowej szkoły znajdują się materiały, z których Państwo będą mogli uzyskać szczegółowe informacje dot. charakterystyki produktu leczniczego, broszury informacyjnej oraz ulotki dołączonej do opakowania.

W związku z powyższym wychowawcy klas przekażą państwu za pośrednictwem uczniów oświadczenie o wyrażeniu zgody na podanie uczniowi tabletki jodku potasu w budynku ZSP5 (oświadczenie również do pobrania ze strony internetowej). Złożenie oświadczenia jest obligatoryjne z możliwością zaznaczenia pola tak/nie wyrażam zgody. W przypadku wyrażenia zgody podanie uczniom jodku potasu odbywać się będzie pod nadzorem rodzica/opiekuna lub osoby wykonującej zawód medyczny.

Powyższe działania maja charakter prewencyjny, gdyż nieprzewidywalność wydarzeń w związku z wojną w Ukrainie nakazuje nam być zawsze przygotowanym na każdy scenariusz.

Załączone dokumenty:


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.