obowiązuje od 13.02.2023
Rekrutacja 2023/2024

Przedstawienie „Jesień u fryzjera”

• Kategoria: Świetlica
  • Opublikowano: czwartek, 24 listopad 2022 19:43

18 listopada 2022r. dzieci ze świetlicy szkolnej przedstawiły przygotowany dla zaproszonych gości montaż słowno-muzyczny pt. „ Jesień u fryzjera” wg. D. Gellnerowej. Na występ przybyły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola „Wesołe Skrzaty”, dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły, uczniowie klasy IIIC oraz Pan dyrektor. Dzieci pod opieką nauczycielek świetlicy chętnie uczestniczyły w przygotowaniu piosenek, tańca, swoich ról oraz strojów i dekoracji. Przedstawienie przyniosło młodym artystom wiele radości i satysfakcji. Na koniec otrzymały gromkie brawa oraz słodycze.

Dostępna szkoła