Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020
Oddział dwujęzyczny
Szkoła ponadpodstawowa

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020

  • Kategoria: Komunikaty
  • Opublikowano: piątek, 10 maj 2019 10:26

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu

  1. Baran Igor
  2. Chruślicki-Ondycz Łukasz
  3. Chyclak Emilia
  4. Cieplik Julianna
  5. Czoch Weronika
  6. Dercz Maciej
  7. Dłuski Jakub
  8. Dłuski Michał
  9. Drożdż Paweł
  10. Durlak Jakub
  11. Dusza Olena
  12. Filip Aleksander
  13. Gacal Magdalena
  14. Galara Gabriela
  15. Górowski Patryk
  16. Grabowski Filip
  17. Janusz Zuzanna
  18. Jeleń Bartłomiej
  19. Kolarska Klaudia
  20. Konarska Natalia
  21. Konieczny Zuzanna
  22. Korpyta Stefania
  23. Koziara Żaneta
  24. Kożuch Maja
  25. Kurek Maciej
  26. Kurowski Krystian
  27. Kwiecień Wojciech
  28. Lasko Malwina
  29. Leśniak Kaja
  30. Leśniak Szymon
  31. Łagosz Antoni
  32. Macfarlane Abigail
  33. Maciejczyk Gabriela
  34. Malina Jakub
  35. Marczyk Julia
  36. Marszałek Alicja
  37. Maślanka Gabriela
  38. Matiichuk Maja
  39. Mężyk Paweł
  40. Mietła Kacper
  41. Mordarski Antoni
  42. Myjak Natalia
  43. Nesterak Mikołaj
  44. Obrzut Jakub
  45. Ogórek Anna
  46. Olszyńska Dominika
  47. Oracz Nicola
  48. Oracz Adam
  49. Pająk Jakub
  50. Palinger-Kij Jagoda
  51. Pawłowski Dawid
  52. Piotrowska Antonina
  53. Połomska Oliwia
  54. Porębski Antoni
  55. Rams Maksymilian
  56. Rębilas Iga
  57. Sarata  Melania
  58. Sekuła Martyna
  59. Semla Oskar
  60. Serafin Zofia
  61. Stanaszek Wiktoria
  62. Stelmach Marek
  63. Strojny Piotr
  64. Stróżak Adrian
  65. Strzelec Borys
  66. Szarek Gaja
  67. Szatkowski Paweł
  68. Szczygieł Zuzanna
  69. Tarasiuk Oliwia
  70. Tokarz Lena
  71. Tokarz Jakub
  72. Tomaniewski Antoni
  73. Treit Damian
  74. Tuczyński Natan
  75. Tworzydło Kinga
  76. Wierzbicka Milena
  77. Wierzbicka Eliza
  78. Witowski Wojciech
  79. Włodarz Kacper
  80. Wojna Andronika
  81. Wojnecka Emilia
  82. Wojsław Anna
  83. Zabrzeńska Pola
  84. Zając Dominik
  85. Zaręba Zuzanna
  86. Zięba Lidia
  87. Zięć Hubert
  88. Zwolenik Adrian

Od dnia 13 do 17 maja 2019 r. rodzice zobowiązani są o potwierdzenie woli zapisu dziecka w postaci pisemnego oświadczenia w sekretariacie szkoły – druk do pobrania tutaj lub w sekretariacie szkoły.

 

Kalendarz

piątek, 24.05.2019 r.
16:00 | Sprawdzian predyspozycji językowych dla kandydatów do klas VII dwujęzycznych
poniedziałek, 27.05.2019 r.
| Egzamin do bierzmowania
wtorek, 28.05.2019 r.
| Święto Szkoły
wtorek, 04.06.2019 r.
| Przekazanie rodzicom informacji o przewidywanych ocenach rocznych
środa, 12.06.2019 r.
| Konferencja klasyfikacyjna
wtorek, 18.06.2019 r.
| Konferencja plenarna
wtorek, 18.06.2019 r.
| Zakończenie roku szkolnego - klasy 8
środa, 19.06.2019 r.
| Zakończenie roku szkolnego

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.